За яку партію проголосувати на місцевих виборах?

Не знаєш, кого обрати на місцевих виборах 25 жовтня? Пройди цей тест, та дізнайся, яка партія підходить для тебе більше всього!
Розпочати тест!
Військові дії на сході це?
Вам подобаються нові чи старі обличчя?
Як ви обираєте Президента?
Що має робити місцева влада в першу чергу?
Хто має бути головним в партії?
Яке ваше ставлення до легалізації проституції?
Яка головна задача антикорупційних органів?
Як ви ставитеся до легалізації медичного канабісу?
Яка для вас головна проблема української економіки?
Чи потрібне людям право на зброю?
Якби ви могли дивом вирішити одне питання в сфері політики чи економіки, що б ви хотіли зробили?
Опозиційна платформа "За життя"
Відверто проросійська партія, значна частина учасників якої регулярно контактують із представниками керівництва РФ. Лідер партії Віктор Медведчук є кумом Володимира Путіна.
Партія Шарія
Партія проросійського блогера Анатолія Шарія, який є підозрюваним в Україні та переховується за кордоном. Відомий скандальними "розслідуваннями", ігроман в минулому.
Слуга Народу
Партія Володимира Зеленського. Не має чіткої ідеології, складається із випадкових людей та оточення олігарха Ігоря Коломойського. Але за рахунок медійності та популізму мала велику підтримку серед громадян.
Батьківщина
Партія Юлії Тимошенко, що в першу чергу базується на декларованому патріотизмі та необхідності проведення реформ у соціальній сфері, підвищенні пенсійного та інших видів забезпечення.
Європейська Солідарність
Партія Петра Порошенка, минулого Президента України. Головний ідеологічний тезіс — це проєвропейський курс розвитку України та помірна підтримка традиційних цінностей. У своїх лавах має багато відомих військових та медійних діячів.
Свобода
Націоналістична партія, що підтримує верховенство українських традицій. Прихильники традиційної сім'ї, з недовірою відносяться до прозахідного курсу розвитку країни.
Голос
Партія, створена Святославом Вакарчуком, що має ліберальну ідеологію та об'єднала проукраїнських людей, які хочуть якісних змін у суспільстві без радикальних дій.
Демократична Сокира
Ваш вибір – «Демократична Сокира», єдина праволіберальна партія в Україні. Партія зібрала гроші на вибори з прихильників і підкреслено не бере кошти у олігархів. На цих виборах київські чиновники намагалися зняти «Демсокиру» з виборів, але сотні прихильників оточили суд, і судді вночі вирішили повернути партію на вибори. Лідер списку – Юрій Гудименко.