Saa teada, milline madrats just Sulle kõige paremini sobib!

Hea une saladus seisneb õige madratsi valikus. Kuid õige madratsi valik ei ole lihtne!

Täida see test ja me aitame Sul valida just Sulle kõige sobivama madratsi.

ALUSTA
Sinu kaal?
Praegu magan ma...
Kui vana on Sinu voodi/diivan?
Kas oled oma praeguse magamisasemega rahul?
Kui mitu tundi ööpäevas plaanid oma madratsit kasutada (magamisel, TV vaatamisel, lugemisel jne)?
Kas Sinul ja Su kaaslasel on suur kaaluerinevus? (30 kg +)
Millist madratsit eelistad?
Millise tugevusega madratsit eelistad?
Kas oled allergik?
Kui palju oled valmis madratsi eest maksma?
Kas madratsi välimus on Sinu jaoks oluline?
PLUS COCO
Eriline reljeefne Wellness-vahu kiht tagab õhu läbilaskvuse madratsi sees ja stimuleerib vereringet.Tepitud polüesterkate vähendab higistamist ja reguleerib kehatemperatuuri kogu öö vältel. Seda on lihtne eemaldada ja seda võib pesta 60 C juures.Madratsi seitse jäikustsooni tagavad keha ja selgroo individuaalse, ortopeediliselt õige toetuse.
 PLUS COCO
SLEEP EXTRA
Mugav madrats, mis tagab õige magamisasendi ööläbi, samal ajal pakkudes jahutavat efekti. Unusta unetud ööd või higistamine kui valid oma magamistuppa selle madratsi!Hõbeniidid madratsi kattematerjalis hoiavad ära tolmu ja bakterite tekke, mistõttu sobib eriti hästi neile, kes otsivad endale antiallergilist madatsit.Memory vahust täidis teeb madratsikatte eriti pehmeks ja mugavaks, mis tagab Sulle rahuliku ja mugava ööune.Madrats on pakitud vaakumpakendisse kokku rullitult, mis teeb transportimise mugavaks ja lihtsaks.SLEEP EXTRA
BAMBOO

Täida oma pikaajaline unistus magada hästi, valides selle kahepoolse madratsi, millel erinevatel pooltel on erinev kõvadus! Väga kvaliteetne materjal kestab kaua ja tekitab meeldiva magamiskogemuse.Madratsi kummalgi küljel on erinevat tüüpi vahukihid - ühel poolel lateksvahukiht ja teisel poolel polüuretaanvaht - keskelt on madrats eraldatud kontuurlõikega, mis tagab madratsile hea õhu läbilaskvuse ning seeläbi ka pika kasutusea.Madratsikate on valmistatud polüester ja bambuskiududest, mis tagavad hea õhu läbilaskvuse. Tänu lukule on tagatud madratsi pikem kasutusiga, sest nii saab seda vajadusel kodus lihtsalt hoodada.Eriti lõõgastav magamiskogemus luuakse ühel poolel oleva 7-tsoonilise lateksvahukihiga, millel on ühtlasi ka massaaži efekt.
BAMBOO
ORGANIC COTTON

Unusta unetud ööd, ostes kõrgkvaliteetse vedrumadratsi seitsme erineva tugevustsooniga, pealmine kiht kaetud pehme lateksi ning vahtkattega, pakkudes ortopeedilist tuge kehale kogu öö.Madratsi põhiosa on valmistatud eraldiseisvatest tasku ja minitasku vedruplokkidest, et kehakaal jaotuks ühtlaselt ning pakuks meeldivat und.Madratsi pealiskate on valmistatud puuvillast, viskoosist ja polüestrist - see on eriti pehme ja annab mõnusalt meeldiva tunde.Madratsi mõlemal küljel olevad käepidemed lihtsustavad selle transportimist ühest kohast teise. Kate on lihtsalt sisseehitatud tõmblukuga eemaldatav.
OGARNIC COTTON
PLUS POCKET ALERGIC

Hea tervis ja elurõõm ei ole mõeldavad ilma kvaliteetse öörahuta. Et iga hommik tooks hea tuju, pakub kahepoolne vedrumadrats erilist, igale kehaosale sobivat tuge.Iga terasvedru on paigutatud oma kangataskukesse, mis loovad ühtlase toetuse igale kehapiirkonnale.Madratsi viis erisugust jäikustsooni tagavad kehale ja selgroole ortopeediliselt õige toetuse.
PLUS POCKET ALERGIC
ALOE VERA
Inimene, kes magab öösel hästi, on õnnelik inimene. See vedrumadrats siin tagab selle. Madrats on tugev ja pakub kehale tasakaalustatud tuge kogu öö vältel, et saaksid nautida igat voodis veedetud hetke.Madrats on valmistatud iseseisvatest vedrutaskutest, millel on 7 kõvadustsooni ühtlaseks kaalu jaotuseks madratsil. Täiendavaks mugavuseks on madratsi alusplaadile kinnitatud kookosplaat neile, kes eelistavad kõvemat v. keskmise kõvadusega madratsit.Tänu 100% polüesterkattele on madrats anti-allergiliste omadustega. Katet on tänu lukule lihtne eemaldada, see muudab madratsi hooldamise lihtsaks ja tagab selle võimalikult pika kasutusaja.Madratsil on võimalik kasutada mõlemaid pooli - tänu ühel poolel olevale kookosihile, mis suurendab madratsi õhu läbilaskvust on seda madratsit hea kasutada suvel. Teisel pool olev vahukiht hoiab aga keha soojas talvekuudel.
ALOE VERA
NATURES CHOICE
Magamisharjumustel on otsesene mõju meie tervisele. Vali ortopeediliselt korrektne keha toetav vedrumadrats koos latekspinnaga.Kate on valmistatud 100% polüestrist ja on allergiavastane. Sellele lisatud käepidemed muudavad madratsi liigutamise lihtsaks. Katet ei saa eemaldada.Madrats koosneb seitsme erineva jäikustsooniga kõrgkvaliteedilistest taskuvedruplokkidest, mis on omakorda kaetud vahukihiga, koosnedes samuti erineva jäikusastmega vahukihtidest ning naturaalsest latekskihist, mis sobitud kehakuju omapäradega.Naturaalne latekskiht tagab unikaalse tasakaalu vedrude ja vahtmaterjalist pealmise madratsikihi vahel, ortopeedilise toe kogu selgroole ja mugavuse tunde kogu ööks.
 NATURES CHOICE
PLUS POCKET COCO MODERN
Ühenda vedru-ja vahtmadratsi parimad omadused, valides kahepoolne antiallergiliste omadustega madrats. Spetsiaalne tsoon hingavuse tagamiseks kaitseb erinevate kahjurite eest.Tepitud kattel on lukk ning seda on lihtne eemaldada ja on pestav pesumasinas.Elegantne ja funkstionaalne vedrumadrats kookose ning vahukihtidega, tagamaks tasakaalustatud toestuse Sinu kehale ja leevendamaks valusid ning pingeid.
PLUS POCKET COCO MODERN
COMFORT DELUX

Taastu pärast pikka tööpäeva, ostes madratsi, mis aitab Sul nautida iga hetke magades ning täidab Su patareid uueks päevaks!

Madratsil on hea õhu läbilaskvus ning selle katet on kerge eemaldada ja kodus puhastada, aidates madratsil pikemat aega hoida oma positiivseid omadusi.

Madratsi kaheosalise vedruga täide koos seitsme kõvadusastmega aitab Sul kehakaalu ühtlaselt jaotada. Pakkudes kogu keha jaoks ortopeedilist tuge, sõltumata sellest, milline on Sinu magamisasend.

Mäluvahust madratsi pind sobib Sinu kehaga täpselt, vähendab verevarustuse probleeme ning leevendab valu lihastes ja liigestes.
COMFORT DELUX

STRESS FREE

Sinu magamisharjumused võivad aja jooksul muutuda, seetõttu investeerige kahepoolsesse madratsisse, millel on erinevad jäikuse astmed. Sellisel juhul saate valida pehmema ja kõvema poole vahel.Madratsil on seitse erinevat jäikuse tsooni, mis tagavad ühtlase toestuse Sinu kehale uneaja vältel. Madratsi üks pool on kookoskihiga, mis on jäigem ning latekskiht madratsi teisel pool annab ortopeedilise efekti.Madratsi kate on pehmest, tepitud puuvillast ja polüestrist, mida on võimalik puhastada ja pesta.
STRESS FREE
REST DELUX 7

Anna oma kehale kauaoodatud puhkus, vajudes deluxe klassi madratsisse! Madrats koosneb 7 erineva jäikusastmega vedrutaskutest ja on kaetud pehme vahtkihiga.Kate on valmistatud 100% polüestrist ja on allergiavastane. Sellele lisatud käepidemed muudavad madratsi liigutamise lihtsamakas. Katet ei saa eemaldada.Madratsil on suurepärane õhu läbilaskvus, nii et magamine on mõnus nii suvekuudel kui ka külmadel sügis-talve perioodidel.Sobib inimestele, kes eelistavad pehmeid madratseid, mis pakuvad kogu öö vältel ortopeedilist tuge.
 REST DELUX 7
COOLING AIR COMFORT

Unusta allergiad, tolm ja bakterid, mis võivad Sinu magamistuba ohustada! Kui valid mäluvahust madratsi kaitsed nii ennast, kui Sulle kalleid inimesi kahjulike bakterite eest ja kõik saavad rahulikult oma und nautida!Väga vastupidav mäluvaht tagab eriti mugava une ja keha õige asetuse, jaotades madratsil ühtlaselt keharaskuse.Madrats on pakitud vaakumpakendisse kokku rullitult, mis teeb transportimise mugavaks ja lihtsaks.Pehme mäluvahust madrats jahutava efektiga ja elegantse kahe-värvi disainiga, mida on lihtne transportida.
 COOLING AIR COMFORT
PLUS POCKET COCO
Tänu kahepoolse madratsi kookosekihile ja õhuringlusele asub selgroog ortopeediliselt õiges asendis, võimaldades puhata ja olla reibas juba varahommikul.Iga terasvedru on paigutatud oma kangataskukesse, mis loovad ühtlase toetuse igale kehapiirkonnale.Et päev ei algaks valutava seljaga, on madratsil seitse jäikustsooni, mis annavad kehale individuaalse ja täpse toetuse.
PLUS POCKET COCO