Noskaidro, kāds ir piemērotākais matracis Tev

Kvalitatīva miega noslēpums slēpjas piemērota matrača izvēlē. Bet plašajā matraču piedāvājumu klāstā atrast savu īsto un vienīgo nav tik viegli.
Aizpildi šo testu un mēs palīdzēsim noskaidrot, kāds būtu ideālais matracis tieši Tev uz kura guļot no rītiem modīsies izgulējies un ar labu garastāvokli!

SĀKT
Kāds ir Tavs svars?
Pašlaik guļat ...
Pašreizejās gultas/dīvāna vecums
Vai esat apmierināts ar pašreizējo guļvietu?
Cik stundas dienā plānojat izmantot matraci ( guļot, skatoties TV, lasot utt.)?
Ja matraci neizmanto viens vai jums ir liela svara starpība (30 kg+) ?
Kāda veida matracim Tu dotu priekšroku?
Kādas cietības matracim Tu dotu priekšroku?
Vai esat alerģisks?
Summa, ko esat gatavs maksāt par matraci?
Vai piešķirat lielu nozīmi matrača vizuālajam izskatam?
PLUS COCO
Īpašā reljefa putu slānis Wellness nodrošina gaisa caurlaidību matrača iekšpusē un stimulē asinsriti. 7 matrača stingrības zonas nodrošina individuālu, ortopēdiski pareizu ķermeņa un mugurkaula atbalstu. Stepēts poliestera pārvalks samazina svīšanu un regulē ķermeņa temperatūru visas nakts garumā. Tas ir viegli noņemams un mazgājams 60 C temperatūrā.
Vairāk informācijas: PLUS COCO
SLEEP EXTRA
Ērts matracis, kas ne tikai palīdzēs saglabāt pareizu pozu gulēšanas laikā, bet arī nodrošinās atvēsinošu iedarbību, ir īsts ieguvums. Aizmirsti par negulētām naktīm vai pārkaršanu, ja Tavā guļamistabā būs tieši šis matracis! Matrača pārvalkā esošie sudraba diegi nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm un citiem alerģijas izraisošiem organismiem, tāpēc tas būs īpaši piemērots tieši tiem, kuri savā guļamistabā meklē matraci ar antibakteriālu iedarbību. Matrača memory putu pildījums veido mīkstu un patīkamu virsmu, kas ļaus Tev izbaudīt pilnīgu mieru un komfortu, ikreiz laižoties miegā. Matracis ir sarullēts un iepakots vakuumā, kas nodrošina tā ērtu pārvietošanu un nogādāšanu mājās.
Vairāk informācijas: SLEEP EXTRA
BAMBOO
Piepildi savu ilgi loloto sapni par kvalitatīvu naktsmieru, izvēloties šo divpusējo putu matraci ar dažādām cietības pusēm! Tā sastāvā esošie kvalitatīvie izejmateriāli kalpos ilgi un radīs patīkamu gulēšanas pieredzi. Matracis veidots no divu veidu putām katrā matrača pusē - lateksa un poliuretāna putām, - kas pašā centrā atdalītas ar kontūrveidīgu griezumu, padarot matraci īpaši elpojošu, un nodrošinās garāku matrača mūžu Tavās mājās. Īpaši relaksējošu gulēšanas pieredzi radīs matrača vienā pusē esošais 7 zonu profilēto lateksa putu slānis ar masāžas efektu. Matrača pārvalks veidots no poliestera un bambusa šķiedru apvienojuma, kas nodrošina labu gaisa caurlaidību. Ilgāku pārvalka kalpošanas laiku sniedz iespēja to noņemt ar iestrādātā rāvējslēdzēja palīdzību vieglākai kopšanai mājas apstākļos.
Vairāk informācijas: BAMBOO
ORGANIC COTTON
Atstāj negulētās naktis pagātnē, iegādājoties augstas klases atsperu matraci ar septiņām dažādām cietības zonām, ko virspusē klāj mīksts lateksa un putu slānis, ortopēdiskam ķermeņa atbalstam visas nakts garumā. Matrača vidusdaļa veidota no neatkarīgajiem pocket tipa un mini-pocket atsperu blokiem, sabalansētam ķermeņa svara sadalījumam, kas sniegs baudāmu gulēšanas pieredzi. Matrača pārvalks virspusē ir veidots no kokvilnas, viskozes un poliestera apvienojuma - tas ir īpaši mīksts un pieskaroties rada patīkamu maiguma sajūtu. Ērtu matrača pārvietošanu nodrošina pārvalka malās esošie rokturi. Pārvalku ir iespējams noņemt ar tajā iestrādātā rāvējslēdzēja palīdzību, vieglākai tā kopšanai.
Vairāk informācijas: OGARNIC COTTON
PLUS POCKET ALERGIC
Laba veselība un dzīvesprieks nav iedomājami bez kvalitatīva naktsmiera. Lai katrs rīts atnestu labu omu, divpusējais atsperu matracis sniedz īpašu, katrai ķermeņa daļai piemērotu atbalstu. Ikviena tērauda atspere ir ievietota savā auduma kabatiņā, radot vienmērīgu atbalstu katrai ķermeņa zonai. 5 dažādas matrača stingrības zonas nodrošina ortopēdiski pareizu ķermeņa un mugurkaula atbalstu.
Vairāk informācijas: PLUS POCKET ALERGIC
ALOE VERA
Izgulējies cilvēks ir laimīgs cilvēks, un labu miegu Tev garantēs tieši šis atsperu matracis. Tas ir stingrs un guļot nodrošinās sabalansētu ķermeņa atbalstu visas nakts garumā, lai Tu varētu pilnvērtīgi izbaudīt katru gultā pavadīto mirkli.  Matrača pamatā ir neatkarīgie pocket atsperu bloki ar septiņām cietības zonām vienmērīgam svara sadalījumam. Papildus komfortu, cilvēkiem, kas dod priekšroku cietiem/vidēji cietiem matračiem, sniegs pamatnē iestrādātais stingrais kokosa slānis. Matracis ir pretalerģisks, ko nodrošina tā 100% poliestera pārvalks. To ir viegli noņemt ar tajā iestrādātā rāvējslēdzēja palīdzību, kas ļaus to vieglāk kopt un nodrošinās matrača ilgmūžību. Matraci iespējams lietot no abām pusē - no vienas puses, pateicoties kokosa slānim, tiek nodrošināta gaisa cirkulācija, kas atvieglos gulēšanu svelmainās vasaras naktīs; no otras - putu slānis palīdzēs saglabāt ķermeņa siltumu ziemas mēnešos.
Vairāk informācijas: ALOE VERA
NATURES CHOICE
Gulēšanas paradumi atstāj tiešu ietekmi uz mūsu veselību. Izvēlies stingru atsperu matracis ar lateksa virskārtu ortopēdiski pareizam ķermeņa atbalstam. Matracis sastāv no augstas kvalitātes pocket atsperu blokiem ar 7 cietības zonām. To klāj atsevišķa putu virsma, kas sastāv no dažādas cietības putu slāņiem un dabīgā lateksa, kas piekļausies katram Tava ķermeņa izliekumam. Matrača sastāvā esošais dabīgā lateksa slānis rada unikālu līdzsvaru starp stingro atsperu pamatni un matrača mīksto putu virskārtu, nodrošinot mugurkaula ortopēdiski pareizu atbalstu. Matrača pārvalks veidots no 100% poliestera un ir pretalerģisks. Tajā iestrādātie rokturi, nepieciešamības gadījumā, padarīs tā pārvietošanu vienkāršāku. Pārvalku nav iespējams noņemt. 
Vairāk informācijas: NATURES CHOICE
PLUS POCKET COCO MODERN
Apvieno labākās atsperu un putu matraču īpašības savā guļamistabā, izvēloties šo divpusējo matraci ar antialerģisko efektu un īpašu joslu papildu gaisa caurlaidībai, kas radīs dubultu aizardzību pret dažādām nelabvēlīgajām baktērijām. Gaumīgs un praktisks divpusējais atsperu matracis ar papildu kokosa šķiedras un putu slāni izcili sabalansētam ķermeņa atbalstam un spiediena punktu un sāpju mazināšanai. Stepētais matrača pārvalks ar rāvējslēdzi ir ērti noņemams, un to varēsi mazgāt arī savā mājas veļasmašīnā. 
Vairāk informācijas: PLUS POCKET COCO MODERN
COMFORT DELUX

Atgūsti spēkus pēc garas darba dienas, iegādājoties augstākās klases atsperu matraci ar dažādām cietības zonām, kas ļaus izbaudīt katru miegā pavadīto mirkli un uzlādēs Tevi jaunai dienai! Matrača dubultais multi-pocket atsperu pildījums ar septiņām cietības zonām palīdzēs vienmērīgi sadalīt Tavu ķermeņa svaru, sniedzot ortopēdiski pareizu atbalstu visam ķermenim, neatkarīgi no gulēšanas pozas. Matrača memory putu virsma pielāgojas ķermeņa aprisēm, mazinot asinsrites problēmas un atvieglo sāpes muskuļos un locītavās. Matracim piemīt laba gaisa caurlaidība, un tā pārvalku iespējams viegli noņemt un kopt mājas apstākļos, palīdzot matracim ilgāk saglabāt savas pozitīvās īpašības.
Vairāk informācijas: COMFORT DELUX

STRESS FREE
Matrača lietošanas laikā Tavi gulēšanas paradumi vai vajadzības var mainīties, tāpēc apsver iespēju investēt atšķirīgas cietības pakāpju divpusējā matrača iegādē, lai nepieciešamības gadījumā varētu izmantot gan matrača cieto, gan mīksto pusi. Vienā matrača pusē esošā kokosa plātne sniegs dabisku stingruma un cietības sajūtu, savukārt otrā pusē esošā lateksa plātne nodrošinās ortopēdisko efektu. Matracim ir septiņas cietības zonas, kas nodrošina pareizu ķermeņa svara sadalījumu miegā. Matrača pārvalks ir veidots no mīksta, stepēta kokvilnas un poliestera auduma, ko var mazgāt un tīrīt mājas apstākļos.
Vairāk informācijas: STRESS FREE
REST DELUX 7
Sniedz savam ķermenim sen pelnīto atpūtu, iegrimstot mīkstā augstākās klases matracī! Matrača pamatā ir pocket tipa atsperu bloki ar septiņām dažādām cietības zonām, kurus virspusē ieskauj mīksts putu slānis. Matracis ir elpojošs, tāpēc miegs būs baudāms gan vasaras svelmainajos mēnešos, gan dzestrajā rudens/ziemas periodā.vPiemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku mīkstiem matračiem, kas vienlaikus sniedz arī ortopēdisku atbalstu visas nakts garumā. Pārvalks sastāv no 100% poliestera un ir pretalerģisks. Tajā iestrādātie rokturi, nepieciešamības gadījumā, padarīs tā pārvietošanu vienkāršāku. Pārvalku nav iespējams noņemt. 
Vairāk informācijas: REST DELUX 7
COOLING AIR COMFORT
Aizmirsti par alerģijām, putekļu ērcītēm un citām baktērijām, kas apdraud Tavu guļamistabu! Izvēloties matraci ar memory putu pildījumu, Tu pasargāsi sevi un savus mīļos no kaitīgajām baktērijām un varēsi pilnībā nodoties miega baudīšanai! Augstas elastības Memory putas nodrošinās patiesi ērtu gulēšanu, jo vienmērīgi sadala Tavu svaru, ļaujot ieņemt ergonomsiki pareizu ķermeņa pozu. Matracis ir sarullēts un iepakots vakuumā, kas nodrošina tā ērtu pārvietošanu un nogādāšanu mājās. Mīksts memory putu matracis ar atvēsinošu iedarbību un elegantu, divu krāsu dizainu, ko viegli transportēt sarullētā veidā.
Vairāk informācijas: COOLING AIR COMFORT
PLUS POCKET COCO
Pateicoties divpusējā matrača kokosa slānim un gaisa cirkulācijai, mugurkauls būs ortopēdiski pareizā stāvoklī, ļaujot atpūsties un justies možam jau no agra rīta. Ikviena tērauda atspere ir ievietota savā auduma kabatiņā, radot vienmērīgu atbalstu katrai ķermeņa zonai. Lai diena nesāktos ar stīvu muguru, matracim ir 7 cietības zonas, kas sniedz individuālu un precīzu ķermeņa atbalstu.
Vairāk informācijas: PLUS POCKET COCO