Cila është makina më e mirë për ty?

E keni menduar ndonjë herë se cila është një makinë e mirë bazuar në aktivitetet që ju kryeni?

Le ta zbulojmë!

Fillo!
Dëshiron diçka praktike dhe pa shumë shpenzime, apo nuk e ke shumë problem për sa kohë ti i merr mbrapsht ato që paguan?
Sa e zënë është një ditë e jotja normale.
Me kë dëshironi të udhëtoni në fundjavë dhe ku?
Çfarë lloj pushimesh preferoni?
A je person social dhe a njeh shumë njerëz?
Të pëlqen që herë pas here të dalësh nga e zakonshmja?
Audi A8
Ti ke një jetë të ngarkuar dhe plot punë e takime ndaj të duhet një makinë e cila tregon prestigj, ka teknologji të fjalës së fundit dhe konforti është në maksimum.
Audi R8
Ty të zien gjaku dhe adrenalina është ajo që ti kërkon gjatë gjithë ditës! Për ty është e mundur të ndalosh vetëm për karburant.
Skoda Scala
Ti je praktik dhe eknomik. Të pëlqen ti kesh gjërat funksionale por njëkoësisht të bukura, dhe të gjitha këto pa e zbrazur llogarinë tënde bankare.
Volkswagen Touran
Ti je person familjar dhe dëshiron që të kesh një makinë për të gjitha, jo vetëm për kryer punët e përditshme por edhe për të mos paguar para për dërgesën kur blen elektroshtëpiaket.
Seat Tarraco
Ti do të jesh i sigurtë dhe të përpiqesh të gjesh balancën midis ekonomisë, funksioneve të makinave premium si dhe të prakticitetit të pakushtëzuar.
Volkswagen Golf
Ti je praktik. Kërkon të ruash edhe ekonominë por njëkohësisht dëshiron që teknologjia e fundit të jetë gjithmonë pranë teje.
Skoda Kamiq
Ti do një makinë që ti kryesh të gjitha, duke mos harxhuar shumë para, të dukesh bukur, por edhe të mos mendohesh 2 herë përpara se të udhëtosh.
Audi Q3
Ti dëshiron që gjithçka rreth teje të jetë premium, brenda një llogarie bankare me limit.