Як пройшли вибори на Закарпатті?

ПОЧАТИ
Скільки всього партій будуть в Закарпатській облраді?
В облраді буде 8 партій.
Далі
Яка партія на виборах в облраду набрала найбільше голосів та, відповідно, отримала найбільшу кількість мандатів?

«Рідне Закарпаття». Друге місце посіла «Слуга народу», третє – ВО «Батьківщина»

Далі
В Закарпатську обласну раду балотувався 541 кандидат і тільки троє кандидатів отримали більше ніж 4 тис. голосів. Вгадаєте, хто з них став рекордсменом?
Мирослав Білецький отримав рекордну підтримку – 6668 голосів, найближчі переслідувачі – Дуран Іван (4893 голоси) та Гуледза Юрій (4091)
Далі
Якщо є кандидати, які здобули найбільшу кількість голосів, очевидно, що є і такі, які отримали найменшу підтримку. Яка кількість голосів є найменшою серед кандидатів, що пройшли в облраду?

Штефуца Наталія («Слуга народу») отримала 126 голосів, але все рівно потрапила за виборчими списками в облраду.

Далі
В Закарпатську обласну раду балотувались 10 партій, а пройшло аж 8. Тобто тільки двом партіям не пощастило. Вгадайте цю пару «невдах»?
«Разом Сила» та Демократична партія угорців України навіть не балотувались в обласну раду.
Далі
В Закарпатську обласну раду пройшли кілька кандидатів, які також увійшли до нового складу Ужгородської міської ради. Їм доведеться вибрати, де вони будуть депутатами. Скільком доведеться вибирати?
Трьом. Це Андрій Андріїв (ВО «Батьківщина»), Федір Шандор («Слуга народу» та Темнохудова Зоя (ОПЗЖ)
Далі
На місцевих виборах закарпатці також обрали 10 міських голів, тільки в Ужгороді ще питання не вирішене, бо буде 2-й тур. Як ви думаєте, в якому місті кандидат на посаду міського голови отримав найбільшу підтримку виборців?
Тячів. Чинний міський голова Іван Ковач отримав 85,73% голосів, результат, якому позаздрить навіть Лукашенко)
Далі
8. Ці місцеві вибори характерні дуже низькою явкою, але Закарпаття, яке традиційно цим відзначалося, цього разу з результатом в 41,25% знаходиться в лідерах серед областей. Яке місце займає Закарпаття в загальному серед регіонів України?
5 місце. Більша явка виборців тільки у Чернігівський області (41,64%) Волинській (41,89%), Львівській (43,82%) та Тернопільській областях (44,68%).
Далі
You got {number correct}/{number of questions} correct answers

Схоже, ви зовсім не цікавились місцевими виборами 25 жовтня. Мабуть, ви щаслива людина, якщо вас не обходять такі речі :) Але дякуємо, що вас зацікавив тест і ви пройшли всі питання до кінця.

You got {number correct}/{number of questions} correct answers
Хороший результат, враховуючи, що багато питань мали інформаційний характер і їх треба було просто знати. Ви тепер ще краще орієнтуєтесь у складі Закарпатської обласної ради і знаєте пару цікавих фактів. Сподіваємось, вам сподобався цей тест.
You got {number correct}/{number of questions} correct answers
Вітаємо, ви показали чудовий результат. Схоже, ви один з кандидатів, що балотувався в обласну раду, або маєте до цього відношення, якщо так чудово орієнтуєтесь в закарпатських виборах. у будь-якому випадку, дякуємо, що пройшли всі питання до кінця!