1/7

Nasıl bir lidersin öğrenelim bakalım

BAŞLAT
Başlayalım bakalım! İnsanlara kolay güvenir misin?
Şu hayatta en çok kimi mutlu etmeye çalışıyorsun?
Bir orkestrada yer alsan, kim olurdun sence?
Ne sıklıkla insanlardan yardım istersin?
Tebrikler, Oscar kazandın! Konuşmanda kime teşekkür edersin?
Cumartesi akşam üzeri genelde ne yaparsın?
Hangi sosyal ağ senin favorin?
Sen Otoriter bir Lidersin

Sen kontrolün tamamen sende olmasını istiyorsun ve etrafındakilere de bunu hissettiriyorsun. Olaylar karşısında pozisyon almak senin olayın, kimsenin işini yavaşlatmasına izin vermiyorsun. Senin için önemli olan tek şey senin fikrin, çünkü haklı olduğunu düşünüyorsun. Ama unutma ki herkes hata yapar ve asla her zaman haklı olamazsın. Tamam kızma gidiyoruz.

Sen Demokratik bir Lidersin

Sen yeni şeyler öğrenmeye açık birisin. Takımındakilerle farklı fikirlerinizi tartışmaktan çekinmiyorsun. Onların fikirleri senin için çok önemli, amacına onlar olmadan ulaşamayacağını çok iyi biliyorsun. Ama her şeyin sonunda son sözü söyleme hakkı sende. Sen de onlar da bunun farkındasınız. "Birlikten kuvvet doğar" sözünün canlı karşılığı gibisiniz, bravo!

Sen Tasasız bir Lidere Benziyorsun

Senin kafan her daim rahat, işlerin bir şekilde yoluna gireceğine inancın tam. "Su akar yolunu bulur" diyorsun, strese girmiyorsun. İnsanlara istemedikleri şeyleri yaptırarak yol alınacağına inanmadığın için kimseyi sıkıştırmamaktan yanasın. İte kaka olacağına, hiç olmasın değil mi ama ya?