Milline teenus võiks sulle sobida?

Ei oska sobivat teenust välja valida ega viitsi kõiki kirjeldusi otsast lõpuni läbi lugeda? Vasta 10 lühikesele küsimusele ja pakume, milline teenus sulle kõige paremini sobida võiks! Vajuta kohe "Alusta!" nuppu!
Alusta!
Kas eelistad tugevamat või õrnemat massaaži?
Kas sul on vigastus või krooniline valu (kael, selg vms.)?
Kas sul on tulemas või oli hiljuti mingi operatsioon?
Kas sul esineb turseid?
Kas sa verd ja nõelu kardad?
Milline on su elustiil?
Kas eelistad riided selga jätta või ära võtta?
Kas ootad massaažilt venitusi?
Milline on su eelnev massaažikogemus?
Klassikaline massaaž
Vajad midagi mõnusat ja lõõgastavat ehk klassikalist massaaži. See on parim valik, kui sul on vaimsed pinged ja istuv töö, kuna klassikalises on põhirõhk seljal, mis kontorilaua taga enim vatti saab.

Pikemalt saad lugeda klassikalise massaaži lehelt. Aja võid kirja panna allolevale nupule klõpsates.
Pixabay.com
Spordimassaaž
Sinu pinges keha vajab tugevamat töötlust ehk spordimassaaži, mille jooksul naljalt magama ei jää. Ideaalne valik sportlastele või füüsilisele töö tegijaile. Massaaži teeb füsioterapeut.

Loe pikemalt spordimassaaži tutvustavalt lehelt või klõpsa allolevale nupule ja pane aeg kirja.
Pixabay.com
Lümfimassaaž
Tursete ja nõrga immuunsuse vastu aitab kõige paremini lümfimassaaž. Samuti on see oluline enne plaanilisi operatsioone või neist taastumisel.

Loe pikemat kirjeldust lümfimassaaži lehelt või pane aeg kirja allolevale nupule klõpsates.
Pixabay.com
Füsioteraapia
Vigastuse või kroonilise valuga (ka kaela- või seljavalu) on mõistlik tulla füsioteraapiasse. Füsioterapeut hindab esmalt su seisundit (liikuvus jne.), teeb vajadusel manuaalteraapiat ning annab kaasa harjutuskava.

Loe, mis vahe on manuaalsel füsioteraapial ja füsioterapeudi konsultatsioonil siit, ning pane aeg kirja allolevale nupule vajutades.
Pixabay.com
Funktsionaalne testimine
Tõenäoliselt oled üks neist õnnelikest inimestest, kes millegi üle väga ei kurdagi. Samas soovid aga vigastusi ennetada ning nõrgad kohad tugevaks saada. Funktsionaalses testimises hindab füsioterapeut mitmeid põhiliigutusi ja nende sooritamist. Saad kaasa harjutuskava nõrkade kohtadega tegelemiseks. Ideaalne teenus nii spordiga alustajale kui tõsisemale harrastajale. Samuti sobib mittesportijale, kes soovib tugevamaks saada ning seeläbi oma elukvaliteeti parandada.

Loe pikemalt funktsionaalse testimise lehelt või pane aeg kirja allolevale nupule klõpsates.
Trigerpunktide nõelravi
Oled üks neist vapratest, kes ei karda nõeltega torkimist ning võiks külastada trigerpunktide nõelravi, kus terapeut nõela päästikpunkti torkab. See on läänelik versioon akupunktuurist. Kui tavaline massaaž pole sind aidanud, võib nõelravi olla just see õige lahendus.

Loe trigerpunktide nõelravist lähemalt teenuse lehelt või pane aeg kirja allolevale nupule klõpsates.
Vana-eesti massaaž
Vajad midagi teistsugust ja ägedamat kui klassikaline massaaž. Vana-eesti massaaži tehakse läbi riiete maas matil. Samas on see leebem kui tai massaaž ega sisalda venitusi. Võid julgelt magama jääda, ise ei pea sa midagi tegema.

Loe vana-eesti massaaži kohta pikemalt teenuse lehelt või pane aeg kirja allolevale nupule klõpsates.
Tai massaaž
Soovid tugevat lihaste töötlust ja natuke ka venitamist. Tai massaažist, mida tuntakse ka laisa inimese joogana, just seda saadki. Samas ei saa sa päris magama jääda nagu näiteks klassikalises või vana-eesti massaažis, sest kohati võib natuke valus olla või pead pisut asendit muutma.

Loe tai massaažist pikemalt teenuse lehelt või pane aeg kirja allolevale nupule klõpsates.